Informacje
Dostępność towarów
 
Większość oferowanych produktów jest dostępna od ręki. Celem potwierdzenia dostępności i ewentualnego czasu oczekiwania - prosimy o kontakt.
 
Numer konta
 
Nasz numer konta do wpłat:
76 1940 1076 3176 6852 0000 0000
 
Gwarancja i serwis towarów

Sprzedawane przez nas maszyny posiadają gwarancję producenta obowiązującą na terenie Polski. Przy zakupie na firmę gwarancja 1-roczna. Przy zakupie w trybie konsumenckim (paragon) - 2 lata. Zapewniamy na miejscu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 
Warunki sprzedaży
 
Przed sprzedażą każda maszyna przechodzi przegląd przedsprzedażny obejmujący sprawdzenie kompletności, działania zespołów roboczych i regulację. W związku z powyższym maszyna może nosić ślady uruchomienia. Zalecamy odbiór osobisty. W takim przypadku klientowi udzielany jest instruktaż z zakresu zasad bezpieczeństwa, uruchamiania i zatrzymywania urządzenia. Do każdej maszyny jest dostarczana instrukcja w jęz. polskim oraz karta gwarancyjna.

Zakupy na raty

Zakupy mogą Państwo zrealizować również na raty. Współpracujemy z BNP Paribas Bank Polska oraz Credit Agricole Bank Polska, które oferują kredyty na bardzo atrakcyjnych warunkach.
 
Karty płatnicze
 
Honorujemy większość dostępnych na polskim rynku kart płatniczych, m.in. Visa, MasterCard, Maestro.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl