Husqvarna AUTOMOWER 315X kosiarka automatyczna

H310-1610.png
  • promocja
Dostępność: dostępny
Cena: 10 599,00 zł 10 799,00 zł 10599.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HUSQVARNA
Kod produktu: 967 85 27-11

Opis

Maszyna akumulatorowa GRATIS

 Tylko teraz, przy zakupie dowolnego modelu konsumenckiego** traktora ogrodowego lub kosiarki Automower (z wyjątkiem modelu AM 105, 305 i 310) marki Husqvarna otrzymasz maszynę akumulatorową do wyboru - podkaszarkę 115iL/dmuchawę 120iB/pilarkę120i z akumulatorem BLi20 oraz ładowarką QC80 w komplecie GRATIS

Husqvarna Automower® 315X - model premium w serii X-line. Kosi on skomplikowane trawniki o powierzchni do 1600m2, poruszając się wąskimi przejściami i pochyłościami do 40% oraz pokonując trudny teren. Jako jeden z modeli naszej wysokiej klasy serii X-line, wyposażony jest w moduł Automower® Connect z funkcją śledzenia za pomocą GPS w przypadku kradzieży, nawigacją wspomaganą GPS i konstrukcją X-line z reflektorami LED, przednim zderzakiem i specjalnymi kolorowymi kołpakami.Aplikacja Automower® Connect zapewnia Ci kontrolę: śledzenie, interakcje i bycie na bieżąco za dotknięciem ekranu, gdziekolwiek na świecie jesteś.

Akumulator

Typ akumulatora Li-Ion
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu 10 kWh
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu 0.4 acre
Pobór mocy podczas koszenia 25 W
Standardowy czas ładowania 60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu 70 min

Pojemność

System ładowania Automatyczny
Maksymalne nachylenie w obszarze roboczym 22 °
Maks. powierzchnia trawnika 1600 m²
Maks. powierzchnia trawnika 0.4 acre

Urządzenie tnące

Maks. wysokość koszenia 60 mm
Maks. wysokość koszenia 2.4 in
Min. wysokość koszenia 20 mm
Min. wysokość koszenia 0.8 in
System koszenia 3 pivoting razor blades
Szerokość cięcia 22 cm
Szerokość cięcia 8.7 in

Wymiary

Kolor Grafitowy
Wysokośc produktu 25 cm
Wysokość produktu 9.8 in
Długość produktu 63 cm
Długość produktu 24.8 in
Szerokość produktu 51 cm
Szerokość produktu 20.1 in
Waga 9.5 kg

Sprzęt

Alarm Yes
Wyświetlacz Large LCD display
Dodatkowe noże 9 pcs
Rodzaj uchwytu Wbudowany
Blokada instalacji Tak
Klawiatura 19 klawiszy
Czujnik podnoszenia Tak
Kod PIN Tak
Funkcja wysyłania wiadomości tekstowych Tak
GPS Theft tracking Yes
Szpilki 0 pcs
Czujnik przechylenia Tak
Blokada ustawień Tak
Zegar Tak
Czujnik ultradźwiękowy Nie
Bieżniki kół Średnie

Dźwięk i hałas

Poziom hałasu zmierzony 58 dB(A)
Automower® Connect
Automower® Connect jest funkcją zapewniającą pełną kontrolę nad kosiarką za pośrednictwem smartfona. Można wysyłać polecenia „start”, stop” i „park”, sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie kosiarki, z dowolnego miejsca. 
 
Nawigacja wykorzystująca GPS
Wbudowany system GPS tworzy mapę ogrodu, uwzględniając rozłożenie przewodów ograniczających i doprowadzających. Dzięki niej Husqvarna Automower® wie, które części ogrodu zostały skoszone i odpowiednio dostosowuje metodę pracy. W ten sposób trawnik optymalnie koszony, a efekty pracy są znakomite.
 
Zegar pogodowy
Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.
 
Automatyczna obsługa przejść
Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.
 
Odnajdywanie stacji ładowania
Przewód doprowadzający ułatwia kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.
 
Obsługuje nierówne tereny
Duże koła z głębokim bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka radzi sobie na zboczach o nachyleniu do 40%.
 
Funkcja cięcia w miejscu (Spot cutting)
Specjalny tryb szybkiego koszenia ograniczonej przestrzeni dłuższej trawy. Jest to szczególnie użyteczne w obszarach znajdujących się np. pod meblami ogrodowymi gdy te zostają usunięte. Ustaw kosiarkę w wybranym obszarze i wybierz tryb cięcia miejscu (Spot cutting). Kosiarka będzie po ciasnej spirali, a po zakończeniu cięcia w miejscu powróci do trybu automatycznego.
 
Przedni zderzak
Gumowy przedni zderzak sprawia, że kosiarka jest bardziej odporna na powtarzające się kolizje z drzewami, krzewami i innymi przedmiotami w obrębie instalacji.
 
Zabezpieczenie przed kradzieżą technologią GPS
Produkty wyposażone w Automower Connect® / Husqvarna Fleet Services ™ natychmiast rozpoczynają śledzenie pozycji GPS i wysyłają powiadomienia do urządzeń. Funkcja ta sprawia, że instalacja Automower® jest wyjątkowo bezpieczna i minimalizuje ryzyko kradzieży.
 
Niezawodność
Zautomatyzowane koszenie to przede wszystkim niezawodność. Przez 20 lat Husqvarna rozwijała koncepcję takiej kosiarki aby osiągnąć jak najwyższy stopnień niezawodności, jakości i efektów koszenia przy minimalnym wysiłku.
 
Doskonały efekt koszenia
Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.
 
Niski poziom hałasu
Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.
 
Automatyczne ładowanie
Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.
 
Niewielkie zużycie energii
Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.
 
Zegar
To, czy Automower® ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie.
 
Pogodoodporny
Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl